schronisko gorskie hala miziowa

Wielki Kali

Wielki Kali jest kochająca "matka Boga", aby jej dzieci ortopeda kraków. Wielki matka trzyma jej ukochane dzieci na kolanach i blisko do jej piersi. Z drugiej strony jest ona także destruktor iluzji, złudzeń i ego. Każdy z najmniejszym ego drży przed boginią i biegnie do schronu, ale bez skutku.konserwacja suwnic

Kali i wieczna gra "w chowanego"

Wielki matka bawi się z jej dzieci gry w "chowanego" i jej dzieci cieszyć się grą do rdzenia. Siedząc na kolanach matki Kali jej dzieci się doczekać, kiedy wielki Matka otwiera oczy. W takim oczekiwaniu dzieci zamykają oczy i iść spać, a potem wielka matka otwiera oczy i czule patrzy na swoje dzieci. Choć powieki dzieci czują wstrząs Lightning w ich świadomości, gdy boska matka patrzy na nich z taką intensywnością. Natychmiast dzieci otwierają oczy, ale tylko znaleźć matkę Kali z zamkniętymi oczami. Szeroka gama emocji obejmuje "ukochane dzieci matki", jak błagają matce Kali patrzeć na nich ponownie. Matka uśmiecha, ale zachowuje jej oczy zamknięte. Nagle, bez uprzedzenia matka patrzy prosto w oczy swoich dzieci tylko na sekundę.

Chwilowy spojrzenie i wieczne prawdy

To chwilowe spojrzenie matki bogini otwiera wieczną prawdę przed swoimi dziećmi, a jednocześnie zdają sobie sprawę, tajemnice całego wszechświata. Odtąd życie jej dzieci zmienia się na zawsze. Zdają sobie sprawę, prawdę istnienia i śmierci i tracą wszelki strach i wszystkie uczucia ograniczeń choć nadal życia śmiertelnego życia. Błogosławieni, którzy wprowadzają dzieci, które wielki kali postanawia przyjrzeć się, jak za pomocą tego, co boskie dzieje tych dzieci matki zrealizować wizję swojego życia i skupić całą swoją energię w kierunku realizacji tej wizji.

Natura łączy sztukę

Nie tylko to, ale coś więcej dzieje się jej błogosławionych dzieci i to jest coś bardzo piękny. "Całość przyrody" wraca do błogosławionych dzieci matki Kali.
Artykuł dzięki: