schronisko gorskie andrzejowka

schronisko gorskie andrzejowka

Zabawa Halloween Grupa Działania – Część 1

W miesiącu październiku przynosi partie klasowe, chłopiec i dziewczynka Scout spotkań towarzyskich, spotkania społeczności, hayrides, upadek świąt i uroczystości Halloween.

Gdzie dzieciaki zbierają do świętowania Halloween, rodzice i przywódcy gorączkowo szukać unikalnym, zabawy i działań twórczych, które mogą być wykonywane w grupie.http://www.emiro.pl/szkolenia-ppoz

Oto kilka pomysłów na Halloween Grupa Działania mające zapoznaj się z naszą ofertą na celu zdobycie twórcze soki płynące.

Gry

„Pin Face na wielkiej dyni” – Cut duży pomarańczowy dyni kształt z płyty plakatu. Wytnij trzy kształty trójkąt z czarnym papierze budowlanych, jak również typu jack-o-lantern usta z czarnym papierze budowlanych. Umieść na kawałek taśmy dwustronnej na każdym kształcie trójkąta i usta.

Zaślepiasz dziecko, obracać je wokół trzech razy i pozwolić im, aby umieścić rysy twarzy na wielkiej dyni.

Alternatywą dla tego dla młodszych dzieci jest po prostu wyciąć kształt wynikają z zielonego budownictwa papieru i pozwala dzieciom na „Pin łodygi na wielkiej dyni”. Do tej gry, skleić rysy twarzy z dyni przed rozpoczęciem gry.

schronisko gorskie andrzejowka

„Guess The Ghost” – To jest wielki ruch na rzecz osoby w klasie, gdzie istnieje wiele działań dzieje się w tym samym czasie. Korzystanie z jedną białą kartkę rodzic lub nauczyciel losowo (i dyskretnie) wybiera jednego ucznia i bierze je na korytarzu umieścić arkusz ponad nim. Rodzic przynosi studenta z powrotem do pokoju, a pozostałe dzieci muszą odgadnąć, kto jest duch.

Aby naprawdę ogarek dzieci, od czasu do czasu umieścić arkusz nad mocodawcy, pielęgniarkę szkolną, bibliotekarza lub innego zabawa kochający osoby.

„Bobbing jabłek” – Cut duży jabłkowy kształt z czerwonego papieru budowlanego. Umieść go na podłodze. Zamieścić spinacz na kilku naklejek „Nie zadania” kuponów lub innych lekkich przedmiotów. Rozpraszają papieru obcięta przedmioty wokół źrenicy. Tie ciąg na kij i na końcu łańcucha związać mały magnes.

Celem gry jest „bob jabłek” lub dotknąć magnesem do spinacza. Cokolwiek dziecko odbiera z magnesem jest ich zachować.

„Halloween Treat Pierścień Toss” – Znowu wyciąć duży pomarańczowy dyni kształt z płyty plakatu. Umieść go na ziemi i rozpraszania cukierki i drobne przedmioty (tj ośmiu paczki kredki, ciastolina przekąski, owoce, itp) na całym dyni.

Korzystanie pierścienie nurkowania lub inny rodzaj pierścienia (nawet pączki jeśli naprawdę chcą być głupie), dziecko rzuca pierścienie i dostaje zachować elementy, które znajdują się wewnątrz pierścienia.

Szukasz inspiracji na kostium Halloween w tym roku? Sprawdź Wsiadaj stronie Costume na której znajdą Państwo wiele pomysłów, jak wskazówki malowanie twarzy, akcesoria Kostiumy i wiele więcej.

Artykuł dzięki: