schroniska gorskie gory stolowe

schroniska gorskie gory stolowe

Cocoa Island Resort znajduje się 30 minut drogi od lotniska łodzią motorową i warte podróży.

Należący do grupy hoteli i kurortów Como, ma taką samą elegancję, która jest typowa dla tych ośrodków. Najbliższe Kandooma kanału została przekazana jako jedno z najlepszych miejsc nurkowych skład Malediwów, o doskonałych miejsc do nurkowania w pobliżu.

Inne ośrodki, gdzie można zafundować sobie pobyt w domku nad wodą na Malediwach obejmują Kuda Huraa Four Seasons Resort, Baros ośrodka, i jeden jedyny Kanuhara.

3. Mauritius

Mauritius to kolejny tropikalny raj położony u wybrzeży Afryki, w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Ta wyspa ma bardziej kosmopolityczna atmosfera i jest gdzieś można połączyć dni wypoczynku na plaży z żywych sportów wodnych, sklepów, restauracji i ekscytujące grzywny klubów. Jedyne Mauritius ośrodek oferujący ponad wodzie bungalowów jest Le Prince Maurice, gdzie można również korzystać z szklanym dnem łodzi wycieczki, sporty wodne i korzystać z dwóch pól golfowych ośrodków "położonym w pobliżu na kontynencie. Osłonięte od wiatrów, ten prywatny sanktuarium zapewnia wiele zaciszne rekolekcje, a także rezerwat przyrody ryb.

schroniska gorskie gory stolowe

4. Karaibów

Jeśli chcesz cieszyć się luksusowe wakacje Caribbean jest tylko jeden ośrodek, który oferuje ponad wodą bungalowy i to jest 9 Beaches Resort na Bermudy. Wybierz jedną z 84 stylowymi kabinami, wszystko znajduje się ponad 18 hektarami wykwintne prywatnego nabrzeża. Można spędzić dzień uczestnicząc we wszystkich posiadłości sportów wodnych i działań, lub po prostu odprężyć się, sącząc lodowatą koktajle i daiquiris podczas leniuchowanie na miękkiej, piaszczystej plaży - lub z werandzie swojego prywatnego nad wodą Cabana.

5. Vanuatu

Kolejny kawałek raju na południowym Pacyfiku jest Vanuatu, mały łańcuch idyllicznych wysp tropikalnych.Le Lagon Resort Vanuatu stoi pośród 75 akrów spokojne ogrody, obok wspaniałej Erakor Lagoon. Z najbardziej niesamowite widoki wokół ciebie, ośrodek ten znajduje się zaledwie osiem kilometrów od międzynarodowego lotniska. Dla shop-a-holics, stolicy Vanuatu, Port Vila, jest najlepszym miejscem na zakupy, zaledwie trzy kilometry od Le Lagon Resort Vanuatu. Ten spektakularny luksusowy ośrodek South Pacific oferuje trzy restauracje i bary, w których serwowane święto kuchni przemiły.

Jeśli planujemy wizytą luksusowego Vanuatu wakacje, upewnij się odwiedzić unikalny podwodny urząd Vanuatu Post? jedyny na świecie!

Artykuł dzięki: