schronisko gorskie pttk jaworzyna krynicka

schronisko gorskie pttk jaworzyna krynicka Zezwolenia campingowe można zarezerwować nawet rok wcześniej. Jeśli nie jesteś OK z wczesnego wstawania, choć może to nie być miejsce dla ciebie - piać koguty siedziby świcie.

obóz Sloggett

Drugi campingu w Koke`e State Park jest Obóz Sloggett, nazwany rodziny, który przekazał to YWCA w 1938 Obejmuje tereny namiotowe (z prysznicem i toalety), uroczy 1925 zbudowany złożyć wraz z baraku (hostel) i piękne tereny, wszystko utrzymane przez Kauai YWCA. Jest to miejsce do zabawy na pobyt - poczujesz się jak plecach na letnim obozie! Jest historyczną Fire Pit z miejscami dla 40 i wiele innych działań.

Stawki campingu są znacznie wyższe niż Koke`e State pole kempingowe: 10 $ za osobę przeciwieństwie do 5 $ na miejscu, ale jest to naprawdę zabawne i przyjemne miejsce dla rodzin, natomiast kabiny Koke`e State Park campingu i prywatne głównie przyciągają myśliwych i plecakami.

Na Pali Coast State Park Dzikich

Jest to obóz backcountry dla doświadczonych turystów i wycieczkowiczów. Obiekt położony jest na przepięknej chropowaty wybrzeża Na Pali na przełomie 11 mil wokół punktu do Kalalau Trail. Opłata Camping: $ 10 i zamiast na miejscu jak w przypadku dwóch pozostałych, to na osobę na Na Pali.

Camping na plaży Polihale State Park Kauai

Ten Polihale State Park campingu znajduje się uderzająco pięknym białym piaskiem plaży na zalane słońcem zachodniej stronie wyspy, gdzie kończy się niedaleko Na Pali Coast. Jest to rozszerzenie Barking Sands Beach i ma ogromne wydmy, tak wysoka jak 100 stóp w miejscach.

Wady na tym campingu: trzeba przemierzać około 5 mil na otwór pot jeździł polnej drodze. Większość z nich nie idź tu bez napędu na 4 koła.

Innym minusem jest to, że nie jest to bezpieczne kąpielisko z powodu jego zdradzieckich prądów. Istnieje możliwość kąpieli w królowej Bath, skały pokryte puli na południowym końcu, ale Queen wanna jest tylko bezpieczne, gdy surf jest małym lub ocean jest spokojny.
Artykuł dzięki: regeneracja filtrów DPF