schroniska gorskie do dzierzawy

schroniska gorskie do dzierzawy Kto mógł wysłał ten list od Sungei Golok, mało znanego miasteczka w Narathiwat, do Paryża w 1936 roku?

Pamiątkowe znaczki - Koronacja królowej Elżbiety II HM

Pierwsza okładka dzień koronacji królowej Elżbiety II HM w dniu 2 czerwca 1953 roku, przypomina mi moją matkę. Wciąż skarbów zestaw naczyń upamiętniającą to wydarzenie w 1953 roku, który jest dumnie w swojej gablocie w domu w Singapurze.

Stare znaczki w burzliwych dekad

Czerwone znaczki chińskiej rewolucji kulturalnej przypominały burzliwego życia; anty-kolonialne walki w latach 50. Komunistyczna powstań w latach 60. i punkt kulminacyjny wojny w Wietnamie w latach 70.

W kwietniu 1975 roku po Wietnamu Północnego wziął Sajgonie, premier Tajlandii, m R Kukrit Pramoj, poprosił armii Thai wysokiej polecenia, jak długo potrwa Wietnamczyków dotrzeć Bangkok. Odpowiedź była to kwestia dni !!!

schroniska gorskie do dzierzawy

Mamy zadrżał, gdy Wietnamczycy wkroczyły do ??Phnom Penh w roku 1976. Przez to, że fanatyzm Mao Czerwonej Gwardii blednie w porównaniu z Killing Fields w Kambodży i ponurą perspektywą bojowych wojsk hartowane puka do naszych drzwi.

Czyngis-chan - mężczyzna tysiąclecia

Mongolii Czyngis-chan wskrzeszony obrazy wielkiego wojownika, w moich książkach szkolnych, którego imperium rozciągało się od Pekinu do Morza Kaspijskiego i Dunaju, jak jego jeźdźców brzęczały wrota Europy Wschodniej. Jego wyczyny wojskowe https://topmarketing.com.pl/o-nas/ zostały bezkonkurencyjna w międzyczasie.

Były stare znaczki, która wpadła mi w oko, wizerunki kobiet i mężczyzn, których działania zostały przeniesione na życie milionów na całym świecie. Stemple opowiedzieć różne historie innymi oczami. Wybierz się w podróż poprzez zdjęcia pieczęci i dowiedzieć się, jaka jest twoja historia?

Zdjęcia pieczęci, określonymi w niniejszym artykule dostępne są w starych znaczków który po raz pierwszy pojawiły się w Bangkoku Tour Legacies historyczną witryna turystyczna na ludziach, miejscach i wydarzeniach, które pozostawiły swój ślad w krajobrazie Bangkoku.

Więcej informacji na temat historii tajskich stempli, proszę zobaczyć Muzeum filatelistycznych w Bangkoku.

Autor Eric Lim mieszka w Bangkoku w Tajlandii i zapisuje do tego historycznego przewodnika dla niezależnych podróżników, zrób to sam.

Artykuł dzięki: http://goldpol.eu/