czy schronisko gorskie moze odmowic noclegu

czy schronisko gorskie moze odmowic noclegu

Camping w Kauai - państwowych i prywatnych Campgrounds

Kauai ma cztery campingów znajdujących się w parkach stanowych. Dwa z nich, zarówno w mieście górskich łąk leśnych są łatwo dojechać samochodem, jeden, na plaży, najlepiej dojechać na cztery koła, a czwarty jest kemping z plecakiem na koniec 11-milowej szlak Na Pali za.

Koke`e State Park - Mosquito Free, Wyżyny Camping na Kauai

Dwa camping tu znaleźć w chłodnych i mglistych wyżyn Koke`e State Park, kilka mil od pustyni schną Waimea Canyon. Wiele z licznych szlaków turystycznych State Park zaczynają niedaleko campingów i meander przez pachnących lasów cedrowych i eukaliptusa pod starożytnego KOA i wysokimi sekwoje i pachnących kwiatów i ostatnie soczyste owoce.

To nie jest to, co można oczekiwać od tropikalne wakacje, ale jest to bardzo piękne lasy deszczowe oraz dla osób zainteresowanych flory i fauny Hawajów bardzo intrygujące. Obszar ten jest przesiąknięty legendy, a także domem dla jednego z najwspanialszych widoków na wyspie, która otwiera się na Na Pali. I dodatkowy www.zaciszeurody.eu bonus - komary nie obchodzi wiele dla chłodu, więc rzadko można zobaczyć jeden, ale będzie można zobaczyć wiele kolorowych ptaków, które docenią również komary bezpłatne klimacie.

Temperatura zwykle zanurza się w latach 40. w nocy się tu w 3600 stóp, więc przynieść lub wynająć ciepłe śpiwory (lub pobyt w jednym z dobrze ogrzewane domki, domki lub YWCA hostel). Temperatury są bardzo przyjemne w ciągu dnia, a będzie prawdopodobnie chcą tylko lekka kurtka.

Koke`e State Park Campground

Państwowy Park campingu znajduje się w długiej łąki otoczony przez wysokich evergreeny. Muzeum Historii Naturalnej Koke`e i główny urząd prywatnym Koke`e Lodge (z restauracji / barów) są również tutaj. Podobnie jak większość obozów State Park na Hawajach, to tylko 5 $ na miejscu namiot na noc.
Artykuł dzięki: bioagro.pl