schronisko gorskie ustrzyki gorne

schronisko gorskie ustrzyki gorne

Leczenie Flea Bites na ludzkich - jakie Home Remedies Dostępny

Pchły nie tylko gryźć i żyć swoje zwierzęta, gryzą ludzi też. Typowa ludzka reakcja na ukąszenie pchły jest powstawanie małych, twardych, czerwonych, lekko podniesiony, swędzenie miejscu bez obrzęku. Niektórzy mogą wystąpić krwawienia, szczególnie jeśli ugryziony powierzchnia jest porysowana. Pojedynczy punkt przebicie spowodowane pcheł jest zwykle widoczna w środku każdego miejsca.

ukąszenia pcheł zwykle występują na nogach i kostek. Różni ludzie mają różne reakcje na fleabites. Niektórzy ludzie są całkowicie nieatrakcyjne pcheł i nie są zależne od obecności pcheł, podczas gdy inne mogą być "atrakcyjne" i wrażliwe na pchły powodując poważnych reakcji alergicznych na nich kęsami.

Zobacz kilka zdjęć z ukąszeniami pcheł na ludziach

Cóż, jak leczyć ukąszenia pcheł na człowieka? Przed uruchomieniem się do lekarza rodzinnego, aby udać się do dermatologa, oto kilka domu środków do leczenia ukąszenia pcheł na człowieka.

1. Po pierwsze, ważne jest, aby zachować oparzone czyste. Umyć gryzie z jakimś antyseptycznym balsamem lub mydła. Użyciu zimnej wody, ale zapobiec stosowanie ciepłej lub gorącej wodzie, ponieważ może to mają tendencję do stymulowania swędzenie

2. Po drugie, zastosować zimny kompres na ukąszenia, aby zmniejszyć obrzęk.

3. Nie zarysować powierzchnię zapalenie gdyż może to prowadzić do otwartych ran i zakażeń wtórnych.

4. Jeżeli obszar dotknięty jest odczytywany i obrzęk, można zastosować łagodny krem ??sterydowy jak 1% hydrokortyzonu krem. To powinno być łatwo dostępna z każdej farmacji bez konieczności recepty. Hydrokortyzon pomaga w redukcji zapalenia szybko. Ewentualnie, jeśli masz butelkę galmanu balsam w domu, to może pomóc też.

5. Bardzo często swędzenie spowodowane przez fleabites mogą być bardzo intensywne.
Artykuł dzięki: