schronisko gorskie pttk hala lipowska

schronisko gorskie pttk hala lipowska

Gry grupowe Dla harcerzy

Harcerzy jest o wpajania zaufania i budowanie zespołu w naszej młodzieży. Jednym ze sposobów, aby to zrobić i utrzymać dzieci zainteresowanych jest granie w gry. Poniżej znajduje się kilka gier dla harcerzy.

Spud - Ta gra jest ulubionym harcerzy przez długi czas. Jedyny sprzęt potrzebny jest piłka Nerf lub inny miękki ball, że nie zaszkodzi, gdy trafi na ciało. Każdy dostaje szereg i tworzy okrąg z jednego chłopca w środku. Ten chłopak rzuca się piłkę i krzyczy numer. Wszyscy z wyjątkiem rozprasza osoby z numerem nazwie. Kiedy mają piłkę i krzyczeć "spud", każdy musi zamrażać. Mogą one mieć trzy olbrzymie kroki w kierunku kogo chcą uderzyć. Cel może poruszać się niczego, ale ich stopy, aby uniknąć piłkę. Jeśli są one hit, dostają "S". Jeżeli pomyłek Thrower, potem uzyskać "S". Gdy osiągnie scout "S-p-U-D", są z gry.

Capture the Fort - Jedyny sprzęt wymagany jest Nerf lub piłka nożna. Podzielić oddział na dwa zespoły z co najmniej 7 dzieci w każdej drużynie. Jeden zespół tworzy grono skierowanym na zewnątrz. Jest to fort. Wszyscy w kółko musi mieć swoją lewą rękę na prawym ramieniu osoby obok nich. Musi tu zostać. Liderem zespołu jest w środku fortu. Drużyna przeciwna stara się kopnąć "bombę" (piłka) za pośrednictwem organów okręgu lub nad głowami okręgu. Tych w kręgu mogą korzystać ze swoich organów lub prawą rękę, aby odwrócić bombę, a lider zespołu może złapać bomby, zanim spadnie na ziemię i wyrzucić go z powrotem.

Jako autor Online dla doktorantów Programy, których autorem opinie akredytowanych uczelni i stopni doktorskich, takich jak Kaplan doktorskiej Programy.

Artykuł dzięki: https://mazurspa.com/zwykle-z-hydromasazem-c-9_73.html