schroniska gorskie w malopolsce

schroniska gorskie w malopolsce

Wywoływanie pierwotną boginię

Możemy wywołać ją codziennie w naszym pośrednictwem z ujednoliconą naciskiem naszego świadomego, podświadomości i nadświadomości umysłu. można pośredniczyć ją w następujący sposób.

"Kiedy noc jest najciemniejsza, kiedy gwiazdy są jednak ukryte, gdy nie jest krótka cisza przed burzą, idę w ciemności na pole śmierci. Widzę taniec śmierci i ogniem stosach wszystko wokół mnie. siedzę w środku pola śmierci i medytować na wielkim Kali manifestować w swojej obfitej formie. ona na pewno mnie słucha iz miłością przychodzi. najciemniejsze chmury otaczać nieba i tam jest nagła błyskawica i grzmot, który wstrząsa moim kręgosłupie. Każdy włos na moim ciele stoi wyprostowany jak ryk wirujący wiatr przechodzi przez pole śmierci. Million dusze zmarłych gromadzą się w zakresie sygnalizacji początek tańca umarłych. potężnego morze staje się niespokojny, księżyc chowa daleko w ciemność i cisza nocy ustępuje burzy niewiarygodnych rozmiarów. Natura szaleje w szał, wszystkie słabe ukryć się w strachu i siedzę wciąż czeka na nadejście wielkiej bogini. na bogini przybywa do świetności. ciemna matka taniec śmierci taniec i śmiech niekontrolowany uruchamia się na mnie. Patrzy ciemno, przerażający i koncentrator tlenowy groźny. Patrzy na mnie i pochłania mnie całkowicie. Moim istnieniu nic nie znaczy teraz, jak jestem jej częścią, a ona jest częścią mnie. I przekroczyć śmierć wziąć odrodzenie. Budzę się prawdziwego życia, aby przejrzeć celów Wielkiej Matki, która jest tak dobrze zdefiniowane dla mnie. Staję Kali, a ona staje się mnie.

schroniska gorskie w malopolsce

Kochająca matka i bogini śmierci

Wielki Kali kochać, jak straszne. Ona wydaje się straszne ego jak ona niszczy ego kochać cię na zawsze. Jest ona w rzeczywistości, która daje początek wszystkich. Nic nigdy nie istniał bez jej woli i nic nie powinno istnieć bez jej woli.
Artykuł dzięki: altany ogrodowe drewniane śląskie