schroniska gorskie - chate tery'ego

schroniska gorskie - chate tery'ego

Jak Szkoły Dodać dzieci czują się emocjonalnie Safe

Poczucie bezpieczeństwa obejmuje ponad środowisku, gdzie jeden jest wolny od fizycznej krzywdy. Pomysł poczucie bezpieczeństwa obejmuje również ideę chronione są emocjonalnie. Niestety, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego aspektu bezpieczeństwa. Dzieci powinny czuć się bezpiecznie gdziekolwiek są, ale aby mogły stać się zdrowi dorośli, wszyscy uczniowie powinni uczęszczać do szkół emocjonalnie bezpiecznych.wyrób kutych elementów dekoracyjnych Emocjonalnie szkoły bezpieczne są te, w których dzieci podejmują ryzyko, bez obawy przed wyśmiewał, a gdzie są kwestionowane, ale nie zaznaczył. W tych szkołach, dyscyplina istnieje, ale nie zastąpi zabawy i interaktywnych.

Wszystkie pielęgnowaniu rodzice kochają swoich dzieci, aby się dać zapisać w szkołach, które chronią dzieci emocjonalnie. W idealnym świecie, prefabrykaty betonowe - produkcja materiałów budowlanych wszystkie szkoły powinny być fizycznie i emocjonalnie bezpieczne, ale świat nie jest doskonały. Technologia i ludzka czujność są używane codziennie w szkołach, aby pomóc promować bezpieczeństwo fizyczne. Jest to łatwe do ochrony przed coś widać, ale w jaki sposób zachować bezpieczeństwo dzieci emocjonalnie? W skrócie, jak zrobić szkoły emocjonalnie bezpieczne dla studentów?

Pierwszym krokiem w tworzeniu emocjonalnie bezpiecznej szkoły jest co studenci jasno zdawać sobie sprawę z oczekiwań dotyczących zachowania bezpieczeństwa psychicznego wszystkich studentów. Oczekiwania musi zawierać formalną politykę wobec mobbingu. Bez względu na sytuację, studenta, który łobuzami innego ucznia powinien być skierowany żrących, środków dyscyplinarnych, zwłaszcza w świetle ostatniej liczby samobójstw, które związane szkolnego mobbingu. Aby pomóc uczniom spokojnie rozwiązać problemy, nauczyciele powinni uczyć i rozdzielczości modelu sporów.

Stopnie i wyniki testów nie zawsze ujawniają to, co uczeń wie, więc nie powinny być stosowane jako miary rozumienia dziecka.
Artykuł dzięki: